מרכזי האנרגיה בגוף
6 סיבות

מדוע הבנת הצ'אקרות רלוונטית לחיים,

לקריירה ולצמיחה אישית שלנו?

1) הצ'אקרות הם לא רק מושגים רוחניים או אזוטריים
הם יכולים גם להציע תובנות וכלים יקרי ערך
לבריאות הפיזית הכללית שלך
ולהתפתחות לצמיחה אישית ולתמוך בשיגשוג הכללי בחייך! בחיים האישיים, הזוגיים, בקריירה ובעבודה

2) מודעות לרמות האנרגיה שלך ע״י הלימוד וההבנה שלך על הצ'אקרות וההיבטים הקשורים להן של ׳העצמי׳ אפשר לפתח מודעות גדולה יותר לרמות האנרגיה ולצרכים שלך! זה נכס שלם למכלול שהינך
לדוגמה, אם את.ה מוצא.ת את עצמך בהרגשה תקועה
או שחסר מוטיבציה בקריירה שלך, אולי לחקור דרכים להפעיל ולאזן את צ'אקרת מקלעת השמש שלך, הקשורה לכוח ורצון אישיים. יעזור!

3) אינטליגנציה רגשית: הצ'אקרות קשורות קשר הדוק לרגשות שלנו ויכולות לספק מסגרת להבנתם ולניהולם. למשל, צ'אקרת הלב קשורה לאהבה וחמלה, ויכולה לעזור לך לטפח יותר אמפתיה וחיבור עם אחרים בחיי העבודה שלך…
ובין היתר קשורה בצער, בטינה ובמערכת החיסונית

4) מיומנויות תקשורת (WTF)
צ'אקרת הגרון קשור בתקשורת וביטוי עצמי
ויכול להציע תובנות וכלים לכישורי התקשורת שלך במערכות היחסים, בבית ובעבודה. על ידי טיפוח צ'אקרת גרון מאוזן וחזק, אפשר ללמוד לבטא את עצימו בצורה ברורה ואותנטית יותר, ולבנות מערכות יחסים חזקות יותר עם חברים, שותפים, לקוחות ועמיתים.

5) חיבור גוף-נפש: הצ'אקרות מחוברות באופן אינטימי לגוף הפיזי, ויכולות לספק תובנות לגבי הקשר גוף-נפש. לדוגמה, אם את.ה מוצא.ת את עצמך חווה תסמינים גופניים כמו בעיות עיכול או כאבי ראש, ייתכן שיהיה לחקור את הקשר בין התסמינים הללו לבין הצ'אקרות הקשורות, כגון מקלעת השמש, צ׳אקרת השורש, צ'אקרות העין השלישית.

6) צמיחה רוחנית: בסופו של דבר, הצ'אקרות מציעות דרך לצמיחה והבנה עמוקה ואינטגרטיבית בכל ההקשר של גוף-נפש-תודעה ומורידה לקרקע מאוד יפה ובאופן מאוד משמעותי את העולם ״הרוחני״.
על ידי חקירה ואיזון של הצ'אקרות, תוכלו לטפח תחושה גדולה יותר של מטרה וחיבור בעבודה ובחיים שלםן, ולנצל את מלוא הפוטנציאל שלך כבן אדם.
* כל הנושאים שהעלתי כאן (גם הבריאותיים) רשומים בהרחבה בחוברת לימוד שכתבתי לקורס ׳יסודות׳ 

אם אתה מעוניין ללמוד עוד על הצ'אקרות וכיצד הן יכולות לתמוך בצמיחה האישית ובקריירה שלך,
כדאי לך להצטרף לקורס הקרוב שלי בנושא ניקוי ריפוי ואיזון צ'אקרות ועבודת אנרגיה.
נחקור כל אחת משבע הצ'אקרות לעומק, ונספק כלים וטכניקות מעשיים לניצול הכוח של מרכזי האנרגיה שלך.


הצהרות/ אפירמציות / היגדים חיוביים

לאיזון מחדש של כל צ'אקרה:

צ'אקרה ראשונה:

אני מוכן לשחרר את כל הפחדים, הדאגות והמצבים הקשורים לכסף, קריירה, בטיחות וביטחון. אני יודעת שאני מוגנת בצורה מושלמת ושכל הצרכים שלי מכוסים בשפע.


צ'אקרה שנייה:

אני משחררת את כל הרצונות והחשקים שלי לאור. אני מתנערת מכל הפחדים והמחשבות השליליות שמונעות ממני להרגיש שלווה, הרמוניה ואיזון. כל המחשבות והרגשות שלי זורמים באופן הרמוני. כל הרצונות שלי מאוזנים בצורה מושלמת.


צ'אקרה שלישית:

אני מוכן להרפות מכל הפחדים והמצבים שקשורים לכוח ושליטה. אני מקבלת את הכוח הפנימי שלי במלואו, זה בסדר להיות בשליטה על הכוח שלי ולהשתמש בו לטובתי האולטימטיבית ולטובת האחר


צ'אקרה רביעית:

אני משחררת מרצוני את כל הפחדים והדאגות הקשורים לנתינה וקבלת אהבה. הלב שלי פתוח וזורם בחופשיות באהבה לעצמי ולאחרים. אני מרשה לעצמי לתת ולקבל אהבה בקלות.

צ'אקרה חמישית:

אני מרצון משחרר כל פחד ושליליות שמונעים ממני לבטא את האמת שלי. אני מדברת באהבה את האמת שלי ומאפשרת לעצמי הגבוה לדבר דרכי. אני משתמשת במילים שלי כדי ליצור יופי בעולם הזה.

צ'אקרה שישית:

אני מרצון משחרר את כל הפחדים מלהסתכל לעבר, להווה ולעתיד. אני משחרר את כל הפחדים שיש לי מלראות את האמת. הראייה שלי מסודרת בצורה מושלמת ומוארת באהבה, סומכת על האינטואיציה שלי.

צ'אקרה שביעית:

אני מאפשר לאור להמוסס כל מחסומים שמונעים ממני לקבל חכמה והדרכה. אני מוותרת על כל הפחד ופותחת את עצמי להקשיב לנשמה שלי ולעצמי הגבוה. אני באיזון והרמוניה עם כל היקום!!

Healing Energy Tools : מילים מאת
תירגמה: אסתר מיכל קציר


קישור כניסה לקורס הקרוב בלחיצה כאן


צריכה לאזן משהו בחיים שלך?
הקורסמסע הדיגיטאלי יעביר אותך תהליך טראספורמטיבי בקלילות פרטים כאן...

רוצה אותי בתור המנטורית שלך לחודש הקרוב? (על בסיס מקום פנוי) פרטים כאן...