דילוג לתוכן הראשי

מדוע הבנת הצ'אקרות רלוונטית לחיים
6 סיבות

מדוע הבנת הצ'אקרות רלוונטית לחיים,

לקריירה ולצמיחה אישית שלנו?

1) הצ'אקרות הם לא רק מושגים רוחניים או אזוטריים
הם יכולים גם להציע תובנות וכלים יקרי ערך
לבריאות הפיזית הכללית שלך
ולהתפתחות לצמיחה אישית ולתמוך בשיגשוג הכללי בחייך! בחיים האישיים, הזוגיים, בקריירה ובעבודה

2) מודעות לרמות האנרגיה שלך ע״י הלימוד וההבנה שלך על הצ'אקרות וההיבטים הקשורים להן של ׳העצמי׳ אפשר לפתח מודעות גדולה יותר לרמות האנרגיה ולצרכים שלך! זה נכס שלם למכלול שהינך
לדוגמה, אם את.ה מוצא.ת את עצמך בהרגשה תקועה
או שחסר מוטיבציה בקריירה שלך, אולי לחקור דרכים להפעיל ולאזן את צ'אקרת מקלעת השמש שלך, הקשורה לכוח ורצון אישיים. יעזור!

3) אינטליגנציה רגשית: הצ'אקרות קשורות קשר הדוק לרגשות שלנו ויכולות לספק מסגרת להבנתם ולניהולם. למשל, צ'אקרת הלב קשורה לאהבה וחמלה, ויכולה לעזור לך לטפח יותר אמפתיה וחיבור עם אחרים בחיי העבודה שלך…
ובין היתר קשורה בצער, בטינה ובמערכת החיסונית

4) מיומנויות תקשורת (WTF)
צ'אקרת הגרון קשור בתקשורת וביטוי עצמי
ויכול להציע תובנות וכלים לכישורי התקשורת שלך במערכות היחסים, בבית ובעבודה. על ידי טיפוח צ'אקרת גרון מאוזן וחזק, אפשר ללמוד לבטא את עצימו בצורה ברורה ואותנטית יותר, ולבנות מערכות יחסים חזקות יותר עם חברים, שותפים, לקוחות ועמיתים.

5) חיבור גוף-נפש: הצ'אקרות מחוברות באופן אינטימי לגוף הפיזי, ויכולות לספק תובנות לגבי הקשר גוף-נפש. לדוגמה, אם את.ה מוצא.ת את עצמך חווה תסמינים גופניים כמו בעיות עיכול או כאבי ראש, ייתכן שיהיה לחקור את הקשר בין התסמינים הללו לבין הצ'אקרות הקשורות, כגון מקלעת השמש, צ׳אקרת השורש, צ'אקרות העין השלישית.

6) צמיחה רוחנית: בסופו של דבר, הצ'אקרות מציעות דרך לצמיחה והבנה עמוקה ואינטגרטיבית בכל ההקשר של גוף-נפש-תודעה ומורידה לקרקע מאוד יפה ובאופן מאוד משמעותי את העולם ״הרוחני״.
על ידי חקירה ואיזון של הצ'אקרות, תוכלו לטפח תחושה גדולה יותר של מטרה וחיבור בעבודה ובחיים שלםן, ולנצל את מלוא הפוטנציאל שלך כבן אדם.
* כל הנושאים שהעלתי כאן (גם הבריאותיים) רשומים בהרחבה בחוברת לימוד שכתבתי לקורס ׳יסודות׳ 

אם אתה מעוניין ללמוד עוד על הצ'אקרות וכיצד הן יכולות לתמוך בצמיחה האישית ובקריירה שלך,
כדאי לך להצטרף לקורס הקרוב שלי בנושא ניקוי ריפוי ואיזון צ'אקרות ועבודת אנרגיה.
נחקור כל אחת משבע הצ'אקרות לעומק, ונספק כלים וטכניקות מעשיים לניצול הכוח של מרכזי האנרגיה שלך.


הצהרות/ אפירמציות / היגדים חיוביים

לאיזון מחדש של כל צ'אקרה:

צ'אקרה ראשונה:

אני מוכן לשחרר את כל הפחדים, הדאגות והמצבים הקשורים לכסף, קריירה, בטיחות וביטחון. אני יודעת שאני מוגנת בצורה מושלמת ושכל הצרכים שלי מכוסים בשפע.


צ'אקרה שנייה:

אני משחררת את כל הרצונות והחשקים שלי לאור. אני מתנערת מכל הפחדים והמחשבות השליליות שמונעות ממני להרגיש שלווה, הרמוניה ואיזון. כל המחשבות והרגשות שלי זורמים באופן הרמוני. כל הרצונות שלי מאוזנים בצורה מושלמת.


צ'אקרה שלישית:

אני מוכן להרפות מכל הפחדים והמצבים שקשורים לכוח ושליטה. אני מקבלת את הכוח הפנימי שלי במלואו, זה בסדר להיות בשליטה על הכוח שלי ולהשתמש בו לטובתי האולטימטיבית ולטובת האחר


צ'אקרה רביעית:

אני משחררת מרצוני את כל הפחדים והדאגות הקשורים לנתינה וקבלת אהבה. הלב שלי פתוח וזורם בחופשיות באהבה לעצמי ולאחרים. אני מרשה לעצמי לתת ולקבל אהבה בקלות.

צ'אקרה חמישית:

אני מרצון משחרר כל פחד ושליליות שמונעים ממני לבטא את האמת שלי. אני מדברת באהבה את האמת שלי ומאפשרת לעצמי הגבוה לדבר דרכי. אני משתמשת במילים שלי כדי ליצור יופי בעולם הזה.

צ'אקרה שישית:

אני מרצון משחרר את כל הפחדים מלהסתכל לעבר, להווה ולעתיד. אני משחרר את כל הפחדים שיש לי מלראות את האמת. הראייה שלי מסודרת בצורה מושלמת ומוארת באהבה, סומכת על האינטואיציה שלי.

צ'אקרה שביעית:

אני מאפשר לאור להמוסס כל מחסומים שמונעים ממני לקבל חכמה והדרכה. אני מוותרת על כל הפחד ופותחת את עצמי להקשיב לנשמה שלי ולעצמי הגבוה. אני באיזון והרמוניה עם כל היקום!!

Healing Energy Tools : מילים מאת
תירגמה: אסתר מיכל קציר


קישור כניסה לקורס הקרוב בלחיצה כאןפוסטים פופולריים מהבלוג הזה

גוף נפש תודעה | קורס הבית

  משקפי השמש של התודעה קורס   מבית בחזרה למקור עם אסתר מיכל קציר  מחזור הבא מתרחב ב4/3 ויימשך עד ה29/4 שיעור ראשון שיעור פתוח, לאחר מכן במידת הרצון תמשיכו איתנו לקורס המלא. לאחר הכניסה. לקבוצת הוואטסאפ שממנו יעלה הקישור לשיעור הפתוח (וללא עלות) יפנו אליך לשאול לשלומך ולתת לך הכוונה לקראת המפגש ומענה לשאלות במידת הצורך.  Adi Ben Aderet Dahan ‏ בוגרת המחזור הראשון, מייסדת ומנכל״ית FAMILY EXIT משתפת על הקורס: ״אסתר היקרה הגעתי לקורס לאחר שכבר נחשפתי לעולם המסקרן של הצאקרות. אני אדם שאוהב ללמוד מאחרים , נתקלתי בך בסרטון ביוטיוב, וישר התחברתי. לשפה, למקצועיות, לאישיות, ולפשטות של איך את מנגישה את העולם הזה.אני אדם משימתי ומאוד פרקטי, ויחד עם זאת חייב להתחבר לעצמנו. ולדעת איך לאזן את החיים. הקורס בנוי בשלבים ומנגיש את החומר בצורה פשוטה זה עולם מיוחד במינו. אסתר היקרה כמה עומק , מקצועיות וסבלנות. היה תענוג ומחכה להמשך״ לחצו כאן וכנסו לקבוצה אשר בתוכה יעלה הקישור לשיעור   אינטגרציה של גוף נפש ותודעה בגישה הרוחניות הכי מקורקעת שתלמדו אבר    קורס זה יתאים למי ש... למי שרוצה לחוות את החיים ממקום

הרצאות וסדנאות מרתקות לארגונים וחברות

הרצאות וסדנאות להתמודדות והעצמה ההרצאות מבית בחזרה למקור עשירות בידע, כלים והומור. המשתתפים יתמלאו בהשראה, בביטחון עצמי, בסקרנות ובחשק לעוף על עצמם ועל החיים. הדרך שבה אסתר מורידה נושאים ברומו של עולם לקרקע זו פשוט אומנות, מפשטת ומורידה דברים לגובה העיניים בשפה שנגישה לכל אחד ואחת בין אם יש ידע מוקדם לנושא או אין, אסתר כבר תדע איך להנגיש את התוכן הרלוונטי לקהל. ההרצאות מיועדות לחברות, קבוצות מאורגנות, חוגי בית, ועדי עובדים ועוד הרצאה לניהול מתחים ולחצים בלחיצת כפתור בהרצאה הזו המשתתפים יצאו עם ארסנל של טכניקות להתמודדות עם לחצים, כעסים ואתגרים רגשיים בצורה יעילה יותר, בריאה יותר ומיטיבה יותר.  במרחב העבודה ובבית.זו הרצאה לחיים ורלוונטית יותר מאי פעם.  לפרטים נוספים ... סדנה לניהול מתחים ולחצים סדנה חד פעמית ממוקדת ורלוונטית לזמנים הללו, הטקסט הזה נכתב לפני המלחמה ועכשיו שאנחנו בתוכה הטקסט והסדנה הזו רלוונטים יותר מאי פעם. לפרטים נוספים...  סדנה למיומנויות הנהגה והחזקת מרחב לבעלי תפקידים בדרג ובו מוטל עליהם האחריות לוודא שהעובדים בתיפקוד וצלילות הדעת בימים מבלבלים ולא יציבים אלו ולהובי

אודותיי

  אודות אסתר מיכל קציר מייסדת בחזרה למקור  בית לרפואה טבעית, הרחבה תודעתית וקירוב לבבות מ2016 אני חוקרת לומדת ומתרגלת את כל מה שמתקיים בין השמים לארץ, מה שמעבר לו, והזרוע עוד נטויה מאחר וידע זה דבר אין סופי... אינני מאסטרית או הילרית, אינני מתקשרת, שמאנית או קוסמת (כמו שמכנים אותי לפעמים). אני רק מורת דרך ונמצאת כאן בכדי לחבר אותך בחזרה למקור, ולהזכיר לך את מהות ההוויה של נשמתך.  בחזרה למקור זה בית שכל עיקרו להנגיש ידע וכלים, במטרה להעלות את התדר התודעתי קולקטיבי של בני האדם וללמד עוד פרספקטיבות על האופן שבו אנו תופסים את המציאות - ואת עצמנו. מטרת העל היא לקדם אנשים ברמה האישית, שנהיה למאסטרים של עצמינו כמו שאני מאמינה שנועדנו להיות. עולם בו הולכים עם ראש מורם ומביטים זה לזו בעיניים, בלי בושה בלי פחד ובלי הסתרה. לראות זה את זו בעיניים פקוחות ולב פתוח אני נשמה עתיקה שהגיעה 'ערה' לעולם, סקרנית וחוקרת, אמנית ומוזיקאית, העברתי את מרבית שנותיי בהתבוננות מעמיקה, על  הקשר שבין הנפש, השכל והגוף. את 20 שנותיי האחרונות הקדשתי בלימוד אוטודידקטי של מגוון זרמים ותרבויות אשר הייחודי להם, ועי